cull
11 بهمن 1401 - 18:40

تلاش دومین تیم فرانسوی هم برای جذب آزمون بی‌نتیجه ماند!

یک سال پس از آنکه تیم المپیک لیون در جذب سردار آزمون ناکام ماند، المپیک مارسی دیگر باشگاه فرانسوی هم نتوانست مهاجم ایران را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که باشگاه المپیک مارسی فرانسه در تلاش بود در ساعات پایانی نقل و انتقالات فوتبال اروپا سردار آزمون را برای تقویت خط حمله اش به خدمت بگیرد، این انتقال منتفی شد.

المپیک مارسی حتی پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی را برای خرید آزمون به باشگاه بایر لورکوزن پیشنهاد داد اما این پیشنهاد چشمگیر هم نتوانست مارسی را به آزمون برساند.

این مهاجم ایرانی باوجود اینکه فرصت زیادی برای بازی در لورکوزن به دست نیاورده، قصد دارد به کارش در این تیم ادامه بدهد و بحث انتقالش به لیگ ۱ فرانسه منتفی شده است.

در نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته هم تیم المپیک لیون مذاکرات زیادی برای به خدمت گرفتن آزمون انجام داد که مهاجم سابق باشگاه زنیت، تصمیم گرفت به بایر لورکوزن برود.

امروز بعضی از رسانه های روسیه هم مدعی شدند زنیت سنت پترزبورگ، باشگاه سابق آزمون مذاکراتی را با مدیران بایر برای انتقال این مهاجم انجام داده است که با تصمیم آزمون برای ادامه کار در بوندس لیگا، بازگشت به روسیه هم منتفی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1010919